0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
ITTF South American Championships
Marcelo Aguirre
۴
۲
Gustavo Gomez
Finished
۰۰:۰۰
Carlos Ishida
۲
۴
Diego Piguave
Finished
۰۱:۳۰
Teodoro Guilherme
۴
۱
Sanchi Francisco
Finished
۰۰:۰۰
Jeremy Cedeno
۰
۴
Rodrigo Hidalgo
Finished
۰۱:۳۰
Europe
TT Elite Series
Karol Wisniewski
۳
۲
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۱۰
Tomasz Lojtek
۳
۱
Adrian Fabis
Finished
۰۱:۰۵
Filbrandt Tomasz
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۸:۲۰
Krzysztof Kotyl
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۱:۲۵
Maciej Domin
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۳۵
Kacper Glazowski
۲
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۱:۲۵
Jakub Grzegorczyk
۳
۲
Kacper Slawinski
Finished
۰۵:۰۵
Rudomina Kamil
۳
۲
Krzysztof Kotyl
Finished
۱۱:۱۵
Adam Kasperski
۱
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۰۲:۱۵
Tomasz Lewandowski
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۱۱:۰۵
Adam Kasperski
۲
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۰:۴۰
Piotr Chlodnicki
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۰۱:۰۰
Maciej Domin
۰
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۰۱:۵۰
Krzysztof Kotyl
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۵:۳۰
Jakub Grzegorczyk
۱
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۰۷:۳۰
Filbrandt Tomasz
۳
۰
Krzystof Guminski
Finished
۱۱:۱۰
Krystian Kolodziej
۳
۰
Kacper Glazowski
Finished
۰۰:۱۰
Krzysztof Kotyl
۳
۰
Fomin Yurij
Finished
۰۰:۱۵
Fomin Yurij
۰
۳
Adrian Fabis
Finished
۰۱:۵۰
Krzystof Guminski
۱
۳
Adrian Eliasz
Finished
۰۲:۰۵
Zochniak Jakub
۳
۰
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۲:۲۵
Piotr Chlodnicki
۱
۳
Kacper Glazowski
Finished
۰۲:۳۵
Krzysztof Kotyl
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۲:۴۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Adrian Eliasz
Finished
۰۲:۵۰
Jakub Grzegorczyk
۰
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۳:۰۵
Blazej Szczepanek
۱
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۰۳:۳۰
Krzysztof Kotyl
۳
۱
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۳:۵۵
Tomasz Lojtek
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۴:۲۰
Blazej Szczepanek
۳
۲
Adam Kasperski
Finished
۰۴:۴۵
Tomasz Lojtek
۲
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۵:۵۵
Jakub Grzegorczyk
۳
۰
Blazej Szczepanek
Finished
۰۶:۲۰
Krzysztof Kotyl
۱
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۰۶:۴۰
Adam Kasperski
۳
۰
Kacper Slawinski
Finished
۰۷:۰۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۷:۵۵
Krzysztof Kotyl
۳
۰
Adam Kasperski
Finished
۰۸:۱۵
Kacper Glazowski
۳
۱
Aleksander Lilien
Finished
۰۸:۴۵
Dawid Kotwica
۰
۳
Tadeusz Piotrowski
Finished
۰۸:۵۰
Tomasz Lewandowski
۰
۳
Jiri Martinko
Finished
۰۹:۰۵
Krzystof Guminski
۳
۲
Radoslaw Chrzescian
Finished
۰۹:۱۰
Krzysztof Kotyl
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۹:۱۵
Josef Braun
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Filbrandt Tomasz
۰
۳
Kacper Glazowski
Finished
۰۹:۳۵
Rudomina Kamil
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۹:۴۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۰۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۱۰:۲۰
Krzystof Guminski
۱
۳
Aleksander Lilien
Finished
۱۰:۲۵
Josef Braun
۰
۳
Jiri Martinko
Finished
۱۰:۴۵
Kacper Glazowski
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۴۵
Dawid Kotwica
۱
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۱۰:۵۰
Radoslaw Chrzescian
۰
۳
Aleksander Lilien
Finished
۱۱:۳۵
Dawid Poloszczanski
۲
۳
Tadeusz Piotrowski
Finished
۱۱:۴۰
Marcin Jadczyk
۲
۳
Jiri Martinko
Finished
۱۱:۵۵
Kacper Glazowski
۳
۱
Krzystof Guminski
Finished
۱۲:۰۰
Tomasz Lewandowski
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۲:۲۰
Filbrandt Tomasz
۳
۲
Radoslaw Chrzescian
Finished
۱۲:۲۰
Rudomina Kamil
۳
۲
Dawid Poloszczanski
Finished
۱۲:۲۵
Aleksander Lilien
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۱۲:۴۵
Jiri Martinko
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۱۳:۰۵
Kacper Glazowski
۳
۰
Radoslaw Chrzescian
Finished
۱۳:۱۰
Tomasz Lewandowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Krzystof Guminski
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۳:۳۵
Krzysztof Kotyl
-
-
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۱۳:۴۰
Josef Braun
۳
۰
Lukasz Nadolski
Finished
۱۳:۵۵
Filbrandt Tomasz
۳
۲
Aleksander Lilien
Finished
۱۳:۵۵
Rudomina Kamil
-
-
Tadeusz Piotrowski
Finished
۱۳:۵۹
Kacper Glazowski
۱
۳
Maciej Domin
inprogress
۱۴:۳۰
Dawid Kotwica
-
-
Jaroslaw Rolak
inprogress
۱۴:۳۵
Czech Republic
Pro League
Tomas Pelikan
۳
۲
Ludek Pelikan
Finished
۰۰:۳۰
Petr Vicherek
۲
۳
Rene Kowal
Finished
۰۰:۰۰
Ales Krejci
۳
۱
Bohumil Duben
Finished
۰۱:۰۰
Ales Rusnak
۳
۲
Rene Kowal
Finished
۰۱:۰۰
Richard Krejci
۳
۰
Plachy Jiri
Finished
۰۱:۳۰
Frantisek Briza
۳
۲
Richard Krejci
Finished
۰۶:۰۰
Kamil Novak
۳
۰
Tomas Janata
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Zahradnik
۳
۱
Marek Sedlak
Finished
۰۰:۰۰
Radim Pavelka
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۱:۰۰
Dmitro Parhomenko
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۰۱:۳۰
Radim Urbaniec
۱
۳
Borek Moravec
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Bartik
۳
۱
Jakub Joksch
Finished
۱۲:۳۰
Jakub Joksch
۰
۳
Michal Zobac
Finished
۱۱:۰۰
Ludek Pelikan
۰
۳
Bohumil Duben
Finished
۰۰:۰۰
Gunar Krauter
۳
۲
Daniel Tuma
Finished
۰۲:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۳
۰
Matej Perny
Finished
۰۲:۰۰
Plachy Jiri
۲
۲
Frantisek Briza
inprogress
۰۲:۳۰
Lubor Sulava
۱
۳
Pavel Kulhanek
Finished
۰۲:۳۰
Richard Krejci
۰
۳
Gunar Krauter
Finished
۰۳:۰۰
Dmitro Parhomenko
۱
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۳:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Matej Perny
Finished
۰۳:۳۰
Frantisek Briza
۱
۲
Daniel Tuma
Finished
۰۳:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Gunar Krauter
Finished
۰۴:۰۰
Lubor Sulava
۳
۰
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۴:۰۰
Matej Perny
۳
۱
Dmitro Parhomenko
Finished
۰۴:۳۰
Daniel Tuma
۰
۳
Richard Krejci
Finished
۰۴:۳۰
Vaclav Hruska Snr
۰
۳
Pavel Kulhanek
Finished
۰۵:۰۰
Gunar Krauter
۱
۳
Frantisek Briza
Finished
۰۵:۰۰
Matej Perny
۳
۰
Lubor Sulava
Finished
۰۵:۳۰
Daniel Tuma
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۵:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۰
Dmitro Parhomenko
Finished
۰۶:۰۰
Pavel Kulhanek
۳
۰
Matej Perny
Finished
۰۷:۰۰
Plachy Jiri
۳
۱
Gunar Krauter
Finished
۰۷:۰۰
Michal Zobac
۲
۳
Tomas Bartik
Finished
۰۹:۳۰
David Szotek
۳
۱
Radim Urbaniec
Finished
۰۹:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Miroslav Tuma
Finished
۰۹:۳۰
Zdenek Kasinski
۱
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Kubat
۰
۳
Miloslav Lubas
Finished
۱۰:۰۰
Radek Krcal
۳
۱
Jakub Joksch
Finished
۱۰:۰۰
Borek Moravec
۳
۱
Zbynek Pagac
Finished
۱۰:۰۰
Trojan Frantisek
۱
۳
Jan Potensky
Finished
۱۰:۰۰
Havel Ladislav
۳
۰
Trojan Frantisek
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Bartik
۱
۳
Radek Krcal
Finished
۱۰:۳۰
Miroslav Tuma
۳
۰
Vladimir Kubat
Finished
۱۰:۳۰
Jan Potensky
۰
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۱۱:۰۰
Zbynek Pagac
۱
۳
David Szotek
Finished
۱۱:۰۰
Miloslav Lubas
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۱۱:۰۰
Zdenek Kasinski
۳
۲
Trojan Frantisek
Finished
۱۱:۳۰
Michal Zobac
۳
۲
Radek Krcal
Finished
۱۱:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Vladimir Kubat
Finished
۱۱:۳۰
David Szotek
۰
۳
Borek Moravec
Finished
۱۱:۳۰
Miroslav Tuma
۳
۰
Miloslav Lubas
Finished
۱۲:۰۰
Radim Urbaniec
۰
۳
Zbynek Pagac
Finished
۱۲:۰۰
Havel Ladislav
۳
۲
Jan Potensky
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Bartik
۳
۰
Jakub Joksch
Finished
۱۲:۰۰
Zbynek Pagac
۲
۱
Radim Urbaniec
Finished
۱۲:۳۰
Miloslav Lubas
۳
۱
Vladimir Kubat
Finished
۱۲:۳۰
Havel Ladislav
۱
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۱۳:۰۰
Michal Zobac
۰
۳
Radek Krcal
Finished
۱۳:۰۰
Borek Moravec
۱
۳
David Szotek
Finished
۱۳:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Miroslav Tuma
Finished
۱۳:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Lukas Malek
Finished
۱۳:۳۰
Michal Vedmoch
۳
۰
Vasil Stempak
Finished
۱۳:۳۰
Michal Syroha
۳
۲
Milan Chalupnicek
Finished
۱۳:۳۰
Stepan Prazak
۳
۰
Petr Wejwoda
Finished
۱۳:۳۰
Jan Divecky
۳
۱
Martin Sychra
Finished
۱۴:۰۰
Vladimir Krejci
۲
۳
Lubomir Jonas
Finished
۱۴:۰۰
Jaromir Kanok
۲
۳
Ivo Palmi
Finished
۱۴:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۳
Miroslav Tuma
Finished
۱۴:۰۰
Petr Wejwoda
۱
۳
Vladimir Krejci
inprogress
۱۴:۳۰
Milan Chalupnicek
۳
۲
Jaroslav Strnad 1961
inprogress
۱۴:۳۰
Lukas Malek
۱
۳
Jan Divecky
inprogress
۱۴:۳۰
Vasil Stempak
۰
۳
Jaromir Kanok
inprogress
۱۴:۳۰
Russia
Liga Pro
Sergey Lanovenko
۳
۲
Pavel Fursov
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Maksakov
۳
۰
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۰:۳۰
Evgeny Anisimov
۱
۳
Sergey Maksakov
Finished
۰۱:۳۰
Pavel Fursov
۳
۱
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۲:۰۰
Robert Agababyan
۳
۲
Oleg Soldusov
Finished
۰۳:۱۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Denys Lebedev
Finished
۰۸:۱۵
Barashkov Oleg Nikolaevich
۳
۰
Evgeniy Akulenko
Finished
۰۸:۱۵
Roman Antonov
۳
۱
Ilya Novikov
Finished
۰۸:۳۰
Dmitry Petrochenko
۲
۳
Eduard Golovachev
Finished
۰۸:۴۵
Maksim Lobanov
۳
۱
Yankovskii Andrei
Finished
۱۳:۰۰
Evgeny Anisimov
۳
۲
Sergey Lanovenko
Finished
۰۰:۰۰
Dmitry Ignatiev
۲
۳
Denisov Alexey
inprogress
۰۰:۱۵
Ivanov Alexander
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۰:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۱
Oleg Popov
Finished
۰۲:۱۵
Igor Zemit
۳
۱
Robert Agababyan
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Lanovenko
۱
۳
Sergey Maksakov
Finished
۰۲:۳۰
Maksim Kadulin
۰
۳
Aleksandr Pismenny
inprogress
۰۲:۴۵
Denisov Alexey
۱
۳
Ivanov Alexander
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۳:۰۰
Oleg Popov
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۳:۱۵
Sergey Maksakov
۰
۳
Pavel Fursov
Finished
۰۳:۳۰
Ivanov Alexander
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۳
۱
Sergey Lanovenko
Finished
۰۴:۰۰
Oleg Popov
۱
۳
Denisov Alexey
Finished
۰۴:۱۵
Pavel Fursov
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۴:۳۰
Igor Zemit
۳
۱
Oleg Soldusov
Finished
۰۴:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۴:۴۵
Egorov Pavel Evgenevich
۳
۲
Igor Rokhlin
Finished
۰۸:۳۰
Aleksei Konobeev
۲
۳
Alexander Kolmin
Finished
۰۸:۴۵
Gennady Karpovkin
۱
۳
Egorov Pavel Evgenevich
Finished
۰۹:۰۰
Evgeniy Akulenko
۳
۱
Aleksei Konobeev
Finished
۰۹:۱۵
Denys Lebedev
۳
۱
Dmitry Petrochenko
Finished
۰۹:۱۵
Ilya Novikov
۳
۲
Yuriy Fedotov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Rokhlin
۱
۳
Evgenii Plotnikov
Finished
۰۹:۳۰
Eduard Golovachev
۲
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۹:۴۵
Alexander Kolmin
۱
۳
Barashkov Oleg Nikolaevich
Finished
۰۹:۴۵
Valery Sidorin
۰
۳
Roman Antonov
Finished
۱۰:۰۰
Evgenii Plotnikov
۲
۳
Egorov Pavel Evgenevich
Finished
۱۰:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۰
Dmitry Petrochenko
Finished
۱۰:۱۵
Barashkov Oleg Nikolaevich
۳
۱
Aleksei Konobeev
Finished
۱۰:۱۵
Gennady Karpovkin
۳
۱
Igor Rokhlin
Finished
۱۰:۳۰
Evgeniy Akulenko
۳
۲
Alexander Kolmin
Finished
۱۰:۴۵
Denys Lebedev
۳
۱
Eduard Golovachev
Finished
۱۰:۴۵
Ilya Novikov
۳
۱
Valery Sidorin
Finished
۱۱:۰۰
Shulkov Maxim
۰
۳
Maksim Lobanov
Finished
۱۲:۰۰
Bogachev Alexey
۳
۰
Konstantin Kochetkov
Finished
۱۲:۱۵
Yankovskii Andrei
۱
۳
Stanislav Andreev
Finished
۱۲:۳۰
Mikhail Reznikov
۳
۲
Denis Ivanov
Finished
۱۲:۳۰
Armen Pomazkov
۲
۳
Oleg Popov
Finished
۱۲:۳۰
Anton Sokolov
۰
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۱۲:۴۵
Vadim Georgievich Evlampiev
۰
۳
Igor Matveev
Finished
۱۲:۴۵
Ivan Soldatov
۳
۲
Viacheslav Seleznev
Finished
۱۳:۰۰
Konstantin Kochetkov
۱
۳
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۱۳:۱۵
Valery Kutin
۳
۲
Anton Sokolov
Finished
۱۳:۱۵
Stanislav Andreev
۱
۳
Shulkov Maxim
Finished
۱۳:۳۰
Denis Ivanov
۰
۳
Ivan Soldatov
Finished
۱۳:۳۰
Igor Matveev
۳
۰
Bogachev Alexey
Finished
۱۳:۴۵
Shulkov Maxim
۳
۱
Yankovskii Andrei
Finished
۱۴:۰۰
Bogachev Alexey
۳
۰
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۱۴:۱۵
Murzakmatov Ernist
۳
۱
Anton Sokolov
inprogress
۱۴:۱۵
Mikhail Reznikov
۱
۳
Ivan Soldatov
inprogress
۱۴:۳۰
Maksim Lobanov
۳
۰
Stanislav Andreev
inprogress
۱۴:۳۰
Konstantin Kochetkov
۲
۱
Igor Matveev
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
-
-
Igor Kovalev
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Mareychev Sergey
-
-
Mikhail Chernyavskiy
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Alexander Klavdenkov
-
-
Andrei Molodykh
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Vyacheslav Chernov
-
-
Aleksandr Gusev
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Dmitry Tunitsin
-
-
Alexander Klavdenkov
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Ivan Pandur
-
-
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Vladimir Beliakov
-
-
Aleksandr Gusev
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Dmitry Tunitsin
-
-
Andrei Molodykh
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Igor Kovalev
-
-
Ivan Pandur
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Vladimir Selkin
-
-
Mikhail Taltykin
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Ivan Moshkov
-
-
Stepan Kutepov
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Oleg Soldusov
-
-
Stanislav Andreev
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rostislav Salkin
-
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Vladimir Slesarev
-
-
Yuriy Lbov
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Mikhail Taltykin
-
-
Oleg Soldusov
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Stepan Kutepov
-
-
Eduard Golovachev
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Stashkovsky Gleb
-
-
Rostislav Salkin
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Aleksandr Ivanovich Frolov
-
-
Fyodor Panfilov
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۵
Andrey Potapkov
-
-
Nikita Sukharnikov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Vladimir Selkin
-
-
Oleg Soldusov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Fyodor Panfilov
-
-
Rostislav Salkin
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Ivan Moshkov
-
-
Eduard Golovachev
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Aleksey Kazakov
-
-
Vladimir Slesarev
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stashkovsky Gleb
-
-
Aleksandr Ivanovich Frolov
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
World
ITTF South American Championships Women
Candela Molero
۱
۴
Laura Watanabe
Finished
۰۰:۴۵
Victoria Strassburger
۱
۴
Daniela Ortega
Finished
۰۰:۴۵
World
TT-CUP
Mucha Grzegorz
۳
۱
Tomasz Witkowski
Finished
۰۰:۰۰
Jan Molenda
۳
۰
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۱۵
Zdenek Bron
۱
۳
David Nosek
Finished
۰۰:۲۰
Marek Kulisek
۲
۳
Filip Jakubsky
Finished
۰۰:۲۵
Seweryn Nagorzanski
۳
۱
Karol Prokop
Finished
۰۰:۳۰
Filip Nemec
۲
۳
David Bochnak
Finished
۰۰:۵۵
David Nosek
۳
۰
Zdenek Bron
Finished
۰۱:۰۰
Tomasz Witkowski
۳
۱
Karol Prokop
Finished
۰۱:۱۰
Jakub Rolik
۲
۳
Marek Teiml
Finished
۰۱:۳۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۰
Grzegorz Papciak
Finished
۰۱:۴۰
Marek Kulisek
۳
۲
Filip Nemec
Finished
۰۱:۵۵
Seweryn Nagorzanski
۲
۳
Mucha Grzegorz
Finished
۰۲:۱۰
Filip Jakubsky
۰
۳
David Bochnak
Finished
۰۲:۲۵
Mleczko Mateusz
۳
۲
Jacek Bednarz
inprogress
۰۳:۰۰
Morawski Piotr
۰
۳
Jacek Bednarz
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Caban
۳
۱
Mleczko Mateusz
Finished
۰۴:۰۰
Morawski Piotr
۳
۰
Mleczko Mateusz
Finished
۰۴:۳۰
Jacek Bednarz
۳
۲
Jakub Caban
Finished
۰۵:۰۰
Michal Lysakowski
۳
۱
Maciej Kolek
Finished
۰۸:۳۰
Michal Lysakowski
۳
۰
Milosz Kukawka
Finished
۰۹:۳۰
Radek Zeman
۲
۳
Tomas Rein
Finished
۰۹:۵۰
Valois Kayque
۰
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۰:۰۰
Sylwester Wloszek
۰
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۰:۰۵
Radek Libovicky
۰
۳
Petr Litomisky
Finished
۱۰:۲۰
Martin Sulc
۳
۰
Brozek Michal
Finished
۱۰:۲۵
Blazej Warpas
۰
۳
Valois Kayque
Finished
۱۰:۳۰
Skura Eryk
۲
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۰:۳۵
Radek Zeman
۳
۱
Petr Litomisky
Finished
۱۰:۵۰
Pasek Dominik
۳
۱
Sochor Miroslav
Finished
۱۰:۵۵
Jan Masternak
۳
۱
Sylwester Wloszek
Finished
۱۱:۰۵
Tomas Rein
۳
۰
Radek Libovicky
Finished
۱۱:۲۰
Martin Sulc
۳
۰
Sochor Miroslav
Finished
۱۱:۲۵
Michal Lysakowski
۳
۱
Valois Kayque
Finished
۱۱:۳۰
Skura Eryk
۱
۳
Stepien Marcin
Finished
۱۱:۳۵
Radek Zeman
۳
۲
Radek Libovicky
Finished
۱۱:۵۰
Brozek Michal
۲
۳
Pasek Dominik
Finished
۱۱:۵۵
Blazej Warpas
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۱۲:۰۰
Sylwester Wloszek
۰
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۲:۰۵
Petr Litomisky
۳
۰
Tomas Rein
Finished
۱۲:۲۰
Martin Sulc
۳
۲
Pasek Dominik
Finished
۱۲:۲۵
Skura Eryk
۳
۱
Sylwester Wloszek
Finished
۱۲:۳۵
Tomas Rein
۳
۰
Radek Libovicky
Finished
۱۲:۵۵
Sochor Miroslav
۳
۱
Brozek Michal
Finished
۱۲:۵۵
Michal Lysakowski
۳
۰
Blazej Warpas
Finished
۱۳:۰۰
Jan Masternak
۳
۱
Stepien Marcin
Finished
۱۳:۰۵
Petr Litomisky
۲
۳
Radek Zeman
Finished
۱۳:۲۵
Skura Eryk
۱
۳
Jan Masternak
Finished
۱۳:۳۵
Sochor Miroslav
۰
۳
Brozek Michal
Finished
۱۳:۳۵
Andrus Hiiemae
۱
۳
Mart Kurvet
Finished
۱۳:۴۵
Jan Trefny
۱
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۳:۵۰
Milosz Kukawka
۱
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۴:۰۰
Stepien Marcin
۳
۱
Bartlomiej Molka
Finished
۱۴:۰۵
Martin Sulc
۰
۳
Pasek Dominik
Finished
۱۴:۰۵
Marko Viidas
۳
۲
Daljus Kregzde
inprogress
۱۴:۱۵
Vladimir Milata Jr.
۰
۳
Jiri Melichar
Finished
۱۴:۲۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Jan Kocab
inprogress
۱۴:۲۵
Czech Republic
TT Star Series
Remi Betelu
۳
۱
David Prusa
Finished
۰۱:۰۰
Klajber Adam
۰
۳
Patrick Klos
Finished
۰۹:۳۰
Jakub Zelinka
۲
۳
Jakub Kaucky
Finished
۱۰:۰۰
Frantisek Onderka
۰
۳
Denis Dorcescu
Finished
۱۰:۳۰
Jakub Kleprlik
۳
۰
Jakub Goldir
Finished
۱۱:۰۰
Klajber Adam
۱
۳
Jakub Kaucky
Finished
۱۱:۳۰
Jakub Zelinka
۳
۰
Frantisek Onderka
Finished
۱۲:۰۰
Jakub Kleprlik
۳
۲
Patrick Klos
Finished
۱۲:۳۰
Denis Dorcescu
۳
۱
Jakub Goldir
Finished
۱۳:۰۰
Klajber Adam
۳
۲
Frantisek Onderka
Finished
۱۳:۳۰
Jakub Kleprlik
۳
۰
Jakub Kaucky
Finished
۱۴:۰۰
Patrick Klos
۳
۱
Jakub Goldir
Finished
۱۴:۳۰
Jakub Zelinka
۰
۳
Denis Dorcescu
inprogress
۱۵:۰۰
Belarus
Liga Pro
Vladimir Siniavskii
۱
۳
Artem Kolesnev
Finished
۰۸:۳۰
Nikolay Zademlenyuk
۳
۲
Vladimir Siniavskii
Finished
۱۰:۰۰
Artem Kolesnev
۰
۳
Nikolay Zademlenyuk
Finished
۱۱:۰۰
Sergei Lysakovskii
۰
۳
Anton Mokei
Finished
۱۲:۳۰
Andrei Kopchinskii
۳
۱
Oleksandr Osadchyi
Finished
۱۳:۰۰
Anton Mokei
۳
۲
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۳:۳۰
Oleksandr Osadchyi
۱
۳
Sergei Lysakovskii
inprogress
۱۴:۰۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana Women, Doubles
Kihara M./Nagasaki M.
۰
۰
Jeon J./Joo C.
inprogress
۱۰:۳۰
Kihara M./Nagasaki M.
۳
۱
Jeon J./Joo C.
inprogress
۱۴:۳۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana Women
Xiaoxin Yang
۰
۰
Adriana Diaz
inprogress
۱۰:۳۰
Jia Nan Yuan
۳
۲
I-Ching Cheng
inprogress
۱۴:۳۰
Xiaoxin Yang
۰
۳
Adriana Diaz
inprogress
۱۴:۳۰
Miu Hirano
-
-
Linda Bergstrom
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۰
Prithika Pavade
۰
۰
Mima Ito
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۰
Hina Hayata
-
-
Lily Zhang
بازی شروع نشده است
۱۵:۵۰
Jihee Jeon
-
-
Miyuu Kihara
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Miwa Harimoto
-
-
Cheonhui Joo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Miyu Nagasaki
-
-
Yubin Shin
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana
Jinbao Ma
۰
۰
Mattias Falck
inprogress
۱۴:۳۰
Harimoto Tomokazu
-
-
Omar Assar
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۰
Kirill Gerassimenko
۰
۱
Dimitrij Ovtcharov
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۰
Dang Qiu
-
-
Sora Matsushima
بازی شروع نشده است
۱۵:۵۰
Daeseong Cho
-
-
Patrick Franziska
بازی شروع نشده است
۱۵:۵۰
Jaehyun An
-
-
Hugo Calderano
بازی شروع نشده است
۱۵:۵۰
Jonathan Groth
-
-
Andrej Gacina
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Felix Lebrun
-
-
Timo Boll
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana Mixed, Doubles
Lim J./Shin Y.
-
-
Harimoto T./Hayata H.
بازی شروع نشده است
۱۵:۱۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana, Doubles
Gauzy S./Lebrun A.
-
-
Kallberg A./Karlsson K.
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰